هوش مصنوعی و استعدادیابی: عصر جدید استخدام

هرچه بیشتر به قرن ۲۱ حرکت کنیم ، شیوه های استخدام در حال تغییر است.

استخدام

صنایع معدودی وجود دارند که با رونق فناوری در ۲۰ سال گذشته روبرو نشده اند. منابع و استخدام نامزدها ، در واقع همه منابع انسانی ، با ظهور فن آوری های جدید افزایش یافته است.

اتوماسیون ، از جمله استفاده از هوش مصنوعی و یادگیری ماشین ، در دوره جدیدی از شیوه های استخدام و استخدام موثر است. این فناوری ها روشهایی را که در مورد آنها فکر می کنیم و به منابع انسانی نزدیک می شوند تغییر می دهند. بلکه شیوه تهیه و بررسی کاندیداها.

این پیشرفت های تکنولوژیکی برای استخدام چه معنی دارد و تأثیر آنها در بخش منابع انسانی و تحقیق و توسعه در هنگام استعدادهای درآمدی چیست؟

آیا می توان ربات ها را جذب کرد؟

Robot Vera یک سرویس هوش مصنوعی است که نامزدها را پیدا می کند ، مصاحبه ها را انجام می دهد ، و از سر می گیرد. نتایج تا ۱۰ برابر سریعتر از تعامل سنتی انسان است. این شرکت فقط دو سال پیش شروع به کار کرد اما در حال حاضر دارای مشتریانی با نام های بزرگ مانند PepsiCo و L’Oreal است.

استخدام کنندگان توضیحات شغلی مفصلی را ایجاد می کنند که ورا از آن برای پاک کردن سایت های کاری که به دنبال نامزدها هستند استفاده می کند. از آنجا ، ورا نامزدهای احتمالی را فرا می خواند و با استفاده از تشخیص صدا ، آنها را به نمایش می گذارد تا به سؤالاتی درباره موقعیت باز بپرسد و پاسخ دهد.

بر خلاف یک استخدام کننده انسانی ، ورا می تواند هزاران تماس در روز داشته باشد ، نیاز به خواب و استراحت ندارد و می تواند در یک روز کاری را انجام دهد که ممکن است چندین هفته طول بکشد. پس از اتمام ، او توصیه هایی را برای بررسی بیشتر به مدیر استخدام می فرستد. اگر مشکلی در توصیه ها وجود داشته باشد ، مدیران استخدام می توانند سؤالاتی را که ورا از شما می خواهد برای تغییر نتایج بهتر تغییر دهند.

مشکلی

سود واقعی در سیستمی مانند ورا ناشی از استفاده از تمرینات پیچیده و وقت گیر است که بسیاری از استخدام کنندگان با پیدا کردن آنها مشروب می زنند. ورا به ۶۸ زبان موجود است و به دلیل عدم وجود محدودیت زمانی یا محدودیت های زبانی ، در یک بازار جهانی قابل مشاهده است.

به طور خلاصه ، این امر باعث می شود روند استخدام برای شرکت های جهانی نرم تر و کارآمد تر شود. با این حال ، روش ورا برای کمک به نامزدها بر اساس مهارت های “سخت” مانند شرایط فنی یا تحصیلی موثرتر است. برای موقعیت های اجرایی و مدیریتی که به مهارت های متنوع تری نیاز دارند ، یک مصاحبه کننده انسانی ممکن است هنوز راه حل بهتری ارائه دهد.
راه حل

AI چگونه در استخدام عمل می کند؟

Saberr Base یک شرکت هوش مصنوعی است که پیش بینی می کند تیم ها چگونه با هم همکاری خواهند کرد. بنیانگذار و مدیر عامل شرکت آلیستر شپرد هنگام تحصیل در دانشگاه هاروارد تحت عنوان استاد نوام واشرمن ، ایده این شرکت را مطرح کرد که اظهار داشت:

۸۵٪ از مشاغل مبتنی بر سرمایه گذاری شکست می خورند ، و جالب تر اینکه ۶۳٪ از این شکستها را می توان مستقیماً به پویایی تیم خود نسبت داد.

سرمایه گذاری

در نتیجه ، گزارش کاندیدای شما همچنین نشان می دهد که کاندیدای علاوه بر اینکه چقدر به تیم و فرهنگ موجود در شرکت شما می پیوندد ، ویژگی ها و رفتارهای مورد نیاز موقعیت خود را نیز به نمایش می گذارد.

این شرکت شاهد اجرای موفقیت آمیز بنگاههای بزرگی مانند Proctor & Gamble ، Charlotte Tilbury و خدمات ملی بهداشت انگلستان است.

موندن را حذف می کند

تجزیه و تحلیل پیشرفته ذاتاً در بهبود فرآیند کسب و کار مفید است. هنگامی که صحبت از استخدام می شود ، بسیاری از راه حل های متمرکز بر هوش مصنوعی به دنبال کاهش وظایف روزمره مربوط به منابع نامزدی هستند.

به عنوان مثال از Headstart ، یک برنامه استخدامی استفاده کنید که با استفاده از مدلهای یادگیری ماشینی که برای نیازهای منحصر به فرد موقعیت شما طراحی شده اند ، حروف روی صفحه را پوشش می دهند.

“در حال حاضر برخی شرکت ها از بررسی هزاران CV برون سپاری می کنند. با استفاده از شرکتهای Headstart فقط ۱۰۰ CV را باید به ترتیب مناسب ارزیابی کرده ، بنابراین ما برخی از کارهای عادی تر را برطرف می کنیم. “ – بنیانگذار ستاد مرکزی نیک شکردمیان ،

با حذف وظیفه شعار زدن از طریق صدها متقاضی ،برنامه هایی مانند Headstart به شرکت ها اجازه می دهد تا بیشتر تلاشهای خود را برای بررسی نامزدهای برتر متمرکز کنند. نتیجه فرایندی است که با افزایش کیفیت در زمان بسیار کاهش می یابد.

با این حال ، بسیاری از این روش ها عنصر انسان را از روند کاهش یا حذف می کنند. نتیجه چیست؟ آیا این نامزدها و شرایط استخدام بهتری را به همراه دارد؟