4 نکته مهم برای داشتن یک روز پر انرژی

: 4 نکته مهم واسه داشتن یه روز پر انرژی

: بدنتون رو آب بندی کنین
آب ماده حیاته و هیچکی رو پیدا نمی کنین که بخواد با این جمله مخالفت داشته باشه. این جمله می تونه دلیلی واسه به کار گیری آب باشه. همیشه یه شیشه یا لیوان آب روی میزتون داشته باشین و هر چی بیشتر از آب استفاده کنین. بدنتون باید آب لازم واسه فعالیتای خودش داشته باشه و هم اینکه آب فواید جانبی بسیار زیادی هم داره. یکی از کوچیکترین اونا کمتر کردن بوی دهن است که خودش می تونه در روابط اجتماعی شما اثر داشته باشه.

خواب تمیز داشته باشین
داشتن یه خواب تمیز و راحت می تونه نوید بخش یه روز بسیار عالی باشه. نکات بسیار زیادی هست که باید قبل از خواب رعایت کنین اما کارشناسان به دو نکته تاکید بیشتری دارن. قبل از خواب کم غذا خوردن می تونه بسیار مهم باشه و هم اینکه قبل اینکه وارد تخت خواب شید بینی خودتون رو خالی کنین. نزدیک به 70 درصد از آدمایی که شبا بینی خودشون رو خالی می کنن خواب راحت تری دارن.

ناهار رو زیاد نخورین
هنگام ناهار به خاطر فشار کاری صبح، خیلی از کارمندان به دنبال خوردن ناهار هستن و در این موقع هم اندازه بسیار خیلی از مواد رو می خورن. این باعث می شه تا بعد از ناهار حس خواب آلودگی بدی به شما وارد شه و شما از انجام کارای خودتون باز بمونین. تلاش کنین غذاهای کم با کالری بالا بخورین تا معدتان سنگین نباشه.

صبحونه عالی داشته باشین
بعد از یه خواب خوب، صبحونه می تونه انرژی لازم واسه کل روز رو وارد بدن شما کنه. اگه هر روز یه سری مواد غذایی تکراری رو می خورید از فردا چیز جدیدی رو واسه صبحونه امتحان کنین شاید انرژی بیشتری واسه شما جفت و جور کنه و بتونین روز بسیار سرحال تری رو داشته باشین.

منبع :

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *