4 نوشیدنی سم زدا در صبح | تغذیه سالم

4 نوشیدنی سم زدا در صبح

اگه می خواین از شر سموم و مواد شیمیایی مضر به روش طبیعی خلاص شید و علاوه بر اون وزن خود رو کم کنین، این نوشیدنی سم زدایی زیر انتخاب مناسبی واسه شماس.

اگه می خواین از شر سموم و مواد شیمیایی مضر به روش طبیعی  خلاص شید و علاوه بر اون وزن خود رو کم کنین، این نوشیدنی سم زدایی زیر انتخاب مناسبی واسه شماس. در همون زمان بدن  تموم ویتامینا و مواد معدنی لازم رو جفت و جور میکنه.

لیمو و آب گرم

این یکی از بهترین نوشیدنی سم زدایی صبحه. این مثل شربت ابلیموه و فقط چند دقیقه از وقت با ارزش شما رو میگیره. فقط کافیه نصف لیمو رو به دو فنجون آب گرم فشار داده لیموناد درست کنین باید  هر روز صبح با معده خالی بخورین.

انبه و  آب آناناس

نوشیدن مخلوطی از انبه و آب آناناس  بهترین راه واسه شروع روزه. این آب غنی از ویتامینا، مواد معدنی و مواد مغذی لازم بدن  است. انبه و آناناس با سموم موجود در سیستم گوارش جمع شده  و با  رادیکالهای آزاد مضر مقابله میکنه

آب هندوانه

آب هندوانه واسه خلاص شدن از شر سموم در ارگانیسم مخصوصا در طول روزای بلند تابستون لازمه،   یه یا  چند قطعه هندوانه، دو عدد خیار، چند برگ نعناع، آب شیرین سرد و چند برگ نعناع لازم داریم

چای سبز و آبمیوه

چای سبز  چای  شماره یه دنیاس  و به خاطر سالم نگه داشتن بدن در کل جهان استفاده می شه. واسه اثر بهتر و دو برابر شدن  فایده اون چای سبز و  آب مرکبات رو با هم ترکیب کنین. این آبمیوه واسه کسائی که  مشروبات الکلی  زیاد مصرف میکنن و واسه  سم زدایی از بدن ایده آله.

.

منبع : ooma.ir

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *