4 مرحله ساده تا شگفت انگیز کردن مژه ها!

: 4 مرحله ساده تا عجیب کردن مژها!

می تونین شونهای ظریفی پیدا کنین که واسه شونِه زدن مژها باشه. شاید هیچوقت به فکر شونِه زدن مژه هاتون نبودین، ولی این یه روش ساده واسه رشد اونا هستش.می تونین این کار رو قبل از زدن ریمل انجام بدین

واسه تقویت مژه هامون چیکار کنیم؟

۱٫ با شونِه کوچیک مژها رو شونِه بزنین

می تونین شونهای ظریفی پیدا کنین که واسه شونِه زدن مژها باشه. شاید هیچوقت به فکر شونِه زدن مژه هاتون نبودین، ولی این یه روش ساده واسه رشد اونا هستش.می تونین این کار رو قبل از زدن ریمل انجام بدین.

2. حتما آرایش چشم رو پاک کنین

مراقبت از چشم به معنی به کار گیری پاک کننده و آرایش نیس. شما باید آب زیاد خورده و غذاهای غنی از ویتامین A رو در برنامه غذایی خود داشته باشین. قبل از خواب همیشه با یه پنبه و لوسیون پاک کننده آرایش چشم رو پاک کنین.

3. به مژه هاتون وازلین بزنین

تموم چیزی که نیاز دارین ضربه های سبک وازلین با یه پنبه و یا برس ریمل به مژه قبل از خوابه. این ترفند ساده به پرپشت و بلند شدن مژه کمک می کنه. نتیجه اون درزمان چند روز مشخص نمی شه ولی اگه مرتب این کار رو انجام بدین متوجه تغییر اون میشین.

4. به کار گیری روغنای طبیعی

روغنای طبیعی نه فقط واسه رشد مو جادو می کنن بلکه به بلند شدن مژها هم کمک می کنن. به گزارش پرشین ایشون می تونین از روغن زیتون، جوجوبا و کرچک شامل ویتامین ، مواد معدنی و عوامل بلندکننده مو واسه مرطوب کردن مژها استفاده کنین.

۵٫ مکملای ویتامین E رو امتحان کنین

ویتامین E به تسریع در رشد مژه کمک می کنه. می تونین به صورت خارجی از یه لوسیون ویتامین E استفاده کنین و یا اونا رو به صورت قرص و یا طبق نوع تجویز دکتر استفاده کنین.این روش یافته های بهتر و سریع تری میده.

منبع:خوش بیان

منبع : ایران مطلب

منبع :

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *