4 قدم برای از بین بردن چربی بالای ناف | چاقی

مجموعه: زیبایی اندام

4 قدم واسه نابود کردن چربی بالای ناف

4 قدم واسه نابود کردن چربی بالای ناف
داشتن بعضی از چربیای شکم طبیعیه، و بخشی از اندام طبیعی و سالم شما بحساب میاد. اگه شما چربی شکم زیادی دارین، می تونین از همون روشای کلی که واسه کاهش وزن بکار می بردین، واسه آب کردن چربی شکم هم استفاده کنین.

چیجوری چربی بالای ناف رو صاف کنیم؟
هم اینکه اگه عضلات زیر توده چربی شکمتون رو تقویت کنین و خاصیت ارتجاعی پوستتون رو زیاد کنین، بهتر می تونین شکمتون رو صاف کنین.
قدم اول :
رژیم غذایی تون رو به یکی از رژیمایی که باعث کاهش وزن می شن تغییر بدین. غذاهای پرکالری و پر چرب رو با میوه ها، سبزیجات، غلات کامل و پروتئین بدون چربی جانشین کنین. به گفته مرکز بهداشت دانشگاه ایلینویز، مصرف کالری تون رو متعادل کنین و تا زمانیکه این کالری تغییر می کنه، به همراه اون ورزش کنین. نتیجه نیم تا یه کیلوگرم کاهش وزن در هفته س.

 

قدم دوم :
با انجام دست کم ۱۵۰ دقیقه ورزشای کاردیو با شدت متوسط در هفته، کالری و چربی بیشتری بسوزونین. انجمن ورزش آمریکا، پیشنهاد می کنه که واسه کاهش وزن کلی ورزش کنین، چون کاهش وزن فقط تو یه ناحیه از بدن ممکن نیس.

 

قدم سوم :
یه جور از تمرینات قدرتی رو انجام بدین که گروه عضلات بیشتری رو تحت تاثیر بذاره، از جمله عضلات شکم. عضلات محکم شکمی، می تونن ظاهر پوست شل رو بهتر کنن. افزایش توده عضلانی هم به شما کمک می کنه که کالری بیشتری بسوزونین. دست کم دو تا سه بار در هفته تمرینات قدرتی انجام بدین.

قدم چهارم :
همراه با افزایش فعالیت فیزیکی تون، مصرف مایعات خود رو هم زیاد کنین. آبرسانی مناسب به همراه تغذیه از یه رژیم غذایی سالم، به سلامت پوستتون کمک می کنه. پوست سالم پس از کاهش وزن، راحت تر جمع می شه و به شما کمک می کنه که شکم صاف تری داشته باشین.

.

منبع :

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *