سئو محلی در سال ۲۰۱۷ ؛ تحولات چشمگیری در راه است

اگه پیگیر و تحولات اون باشین خوب می دونین که هیچ ثباتی در قوانین وجود نداره و هر لحظه باید منتظر یه تغییر جدید بود؛ خصوصا بحث سئو محلی که همیشه پرچالش بوده و به دلیل رابطه مستقیمی که با فعالیتای تجاری داره اهمیت بیش تری هم داره. انجام عملیات سئو محلی هم به خودی خود حساسه وزمانی که سخن از رتبه بندی و رتبه بندی به میان میاد سئو محلی اولین چیزیه که مورد بررسی قرار میگیره.
مثل گذشته در کنار شما هستش تا آخرین تغییرات سئو محلی در سال ۲۰۱۷ رو به اطلاع شما برسونه. به نظر می رسه تحولات زیادی در راه س…

تغییرات سئو محلی در سال ۲۰۱۷

عناوین و توضیحات متا مثل قبل مهم هستن
عناوین و توضیحات متا عناصر HTML هستن که اصل محتوا صفحه اینترنتی رو درخشش میدن. از این رو باید روی این دو بخش دقت بیش تری داشته باشین. بهتره فکر کنین عنوان مطلب یه عنوان تبلیغاتی واسه جذب مشتریه. گوگل سال گذشته فضا نمایش یافته ها رو تا ۶۰۰ پیکسل بالا برد. با این تغییرات در قسمت راست و در یافته های انگلیسی بیشترین حد کاراکترای عنوان به ۵۰ الی ۶۰ کاکراکتر زیاد شد وطول عبارت توضیحات متا حتی تا ۲۰۰ کاراکتر قبول کردنیه. این خبر خوبی واسه کسانیه که مشغول سئو محلی هستن و با محتوا بیشتر تبلیغ می کنن. از این فضا در عاقلانه استفاده کنین و تلاش داشته باشین از این محدوده بالاتر نرید. بد نیس در این مورد از افزونه های کمک بگیرین.
ثبت درست سایتا در لیست یا دایرکتوری گوگل
از هر ۵ کاربر تقریبا ۴ کاربر از جستجو محلی یا با به کار گیری سئو محلی در گوگل گردش می کنه. پس فرصتی رو که گوگل به مدیران سایتا داده رو باید غنیمت شمرد. حتما باید نام سایت یا فعالیت آنلاینی که قراره گوگل در بهبود اون نقش داشته باشه در دایرکتوری ثبت شده باشه. بهتره مثلا دسته بندی خاصی رو برابر با زبون مقصد در گوگل انتخاب کنین. دسته بازرگانی یا برابر اون، Merchant، واسه سایتای تجاری مناسبه. واسه بقیه مشاغل دسته بندیای دیگه رو جستجو کنین.
بهره وری از سرویس همیشه کاربردی GMB
سرویس Google My Business یا GMB یه وسیله مجانیه که به روند اعتبارسنجی برند شما به وسیله گوگل سریعتر می کنه. در این سرویس باید اطلاعات جزئی و به طور کامل معتبری مثل نشانی، شماره تلفن و کدپستی رو وارد کنین. گوگل یه پین به شما اختصاص میده و به این شکل تموم سایتا رو مثل همون کد پستی واقعی سازماندهی می کنه.